64. gala rozdania nagród Grammy, zaplanowana na 31 stycznia w Los Angeles (Kalifornia), została zawieszona z powodu wzrostu liczby przypadków COVID-19, a dokładniej wariantu Omikron. Zostanie wyznaczona nowa data, która nie została jeszcze ustalona.
Niestety Elton nie powiedział, co to właściwie było.
Pamiątki z okresu, gdy muzycy mieszkali w Hamburgu - wysłane do fotografki Astrid Kirchherr - zostaną zaukcjonowane w maju.
Konkurs Piosenki Eurowizji otrzymał pozwolenie na oglądanie dla 3500 fanów w ramach procesu prowadzonego przez holenderski rząd.
Nowy singiel, teledysk i sneakersy rapera były jedynie preludium do świetnie zaaranżowanego głównego wydarzenia: wirtuozerskiego występu na Twitterze.
Organizatorzy gali rozdania nagród Grammy podali datę uroczystości, która odbędzie się w 2022 roku. W tym roku, ze względu na pandemię, zdecydowano się przesunąć wydarzenie ze stycznia na marzec.
Czego zawsze brakowało Epice, aby doścignąć liderów muzyki symfoniczno metalowej takich jak fińska grupa Nightwish: hitów, chwytliwych melodii, elektryzujących utworów, które zatrzymują przy sobie nie tylko fanów gatunku.
Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo nie oferują żadnego wytłumaczenia, dlaczego rozwiązali projekt odpowiedzialny za takie hity, jak Get Lucky i One More Time.
Węgry wycofują się w tym roku z uczestnictwa w Konkursie Piosenki Eurowizji, ponieważ dla prawicowego rządu premiera Viktora Orbána te wydarzenie jest „zbyt gejowskie”, twierdzi The Guardian na podstawie węgierskich źródeł.
Zmarł amerykański pianista i kompozytor jazzowy Junior Mance, podaje The New York Times.

Strony