Czego zawsze brakowało Epice, aby doścignąć liderów muzyki symfoniczno metalowej takich jak fińska grupa Nightwish: hitów, chwytliwych melodii, elektryzujących utworów, które zatrzymują przy sobie nie tylko fanów gatunku.
Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo nie oferują żadnego wytłumaczenia, dlaczego rozwiązali projekt odpowiedzialny za takie hity, jak Get Lucky i One More Time.
Węgry wycofują się w tym roku z uczestnictwa w Konkursie Piosenki Eurowizji, ponieważ dla prawicowego rządu premiera Viktora Orbána te wydarzenie jest „zbyt gejowskie”, twierdzi The Guardian na podstawie węgierskich źródeł.
Zmarł amerykański pianista i kompozytor jazzowy Junior Mance, podaje The New York Times.
Brytyjska prima muzyczna Adele planuje współpracę z amerykańską gwiazdą Beyonce przy jej długo oczekiwanym nowym albumie, przekazuje portal Contactmusic.
Zaraz po Amálii, był fadistą, który najbardziej zaciekle walczył o rozpowszechnianie fado na świecie. W dniu jego pogrzebu, tj. w poniedziałek, zostanie ogłoszona żałoba narodowa.
Członek grupy BTS (Bangtan Sonyeondan) V (Kim Tae-Hyung) dostanie najlepszy prezent na 26 urodziny.
Lamb of God wraz z albumem o tej samej nazwie jest wypełniony agresywnymi tekstami piosenek oraz donośną furią. Słuchacz skupiający się na albumie jest pod wrażeniem genialnego efektu.
W nim przeprasza Rihannę, dissit 6ix9ine, ostrzega Drake'a i rezygnuje ze Snoop Doga. Płyta Music to be Murdered by doczekała się kontynuacji.
Prawdopodobnie wiele osób widziało występ Saama Jona-Henrika w Melodifestivalen. Jon-Henrik zajął drugie miejsce w finale prezentując joik o nazwie „Jestem wolny”.

Strony