Nowy film Disney’a stał się celem kampanii krytyki w mediach społecznościowych z powodu scen kręconych w Xinjiang, w którym to lud Ujgurów poddawany jest systematycznym represjom.
Prodemokratyczni aktywiści z Hongkongu, Korei i Tajlandii wznowili swoje apele o zbojkotowanie najnowszego remake’u Disneya - ,,Mulan”. 
​Chcecie wiedzieć jak powstawał wielki hit Netflixa? W takim razie mamy świetne wieści, bo koncern podzielił się z nami dokumentem opisującym jego tworzenie.
W „Gwiazdeczkach”, pierwszym filmie długometrażowym Maïmouny Doucouré, gra dziewczynę w wieku dojrzewania, która próbuje uciec z rodzinnych kajdan. 14- letnia Fathia Youssouf gra oszałamiająco, sprawiając, że film jest obiecującym hitem kinowym.
COVID-19 zainspirował nawet nowy podgatunek horroru - "kwarantanno-horror". Jak ostatnio stwierdziło NPR dotyczy to grupy filmowców wykorzystujących pandemię do tworzenia nowych, innowacyjnych filmów.
Serial telewizyjny stacji BBC „Normalni Ludzie” odniósł ogromny sukces, zyskał miliony widzów na całym świecie. „Make You Feel My Love” to tytuł piosenki autorstwa Boba Dylana, którego cover wykonała artystka.
Reżyserzy Chico i Rity prezentują swój następny projekt na europejskim forum animacji w Bordeaux. They Shot the Piano Player żąda zniknięcia argentyńskiej dyktatury w akompaniamencie rytmów bossa novy.
W tym pełnym napięcia i wzruszającym dramacie o drugiej wojnie światowej spotykamy Hanksa jako kapitana statku, który zostaje zaatakowany przez wilcze stada nazistowskich U-botów.
Już 30 października 2019 na świecie odbędzie się premiera “Aniołków Charliego” z odświeżoną obsadą. Będziemy mogli w głównych rolach obejrzeć takie gwiazdy jak Naomi Scott, Elizabeth Banks, Kristen Stewart, Ella Balinska,Noah Centineo i wiele innych.
Coraz więcej wiadomo na temat filmowej produkcji dotyczącej kariery zmarłego rapera Chady. Wytwórnia Step Records w specjalnym nagraniu pokazała kolejne ujęcia z planu filmu "Proceder".

Strony