Na ekrany telewizorów powrócić ma niezwykle popularny w latach 90 amerykański serial “Frasier”, w którym Kelsey Grammer grał pedantycznego psychiatrę, który prowadził własną audycję radiową.
Historia z powieści Jonasa Hassena Khemirisa „Allt jag inte minns” została przedstawiona w nacechowanym teatralnie, dobrze zagranym miniserialu. „Allt jag inte minns” to miniserial składający się z trzech części.
Film na podstawie „Mortal Kombat” zbliża się wielkimi krokami, a fani cieszą się po raz kolejny zobaczyć filmową wersję gry.
Dzisiaj kryminalny gatunek filmowy integruje się z thrillerem (tak się go tworzy teraz) dlatego, że tylko jedno (śledztwa a’la Agatha Christie) lub tylko drugie (boisz się od początku do końca) już są jednowymiarowe dla widza.
„Rób, co możesz, gdziekolwiek jesteś, używając wszystkiego, co masz.” — Theodore Roosevelt
Zmarła znana aktorka i reżyserka filmowa Gunnel Lindblom. Potwierdza to portal Dramaten dla wiadomości Dagens Nyhetrer. Miała 89 lat.
Jak poinformowano na Twitterze, w wieku 65 lat odeszła znana aktorka filmowa i teatralna Mira Furlan.
Sytuacja pandemiczna pokaże, w jakich warunkach odbędzie się festiwal
Po znakomitym roku dla koreańskich dram, czas zobaczyć jakie nowe seriale mają szansę zauroczyć widzów w 2021.
Rosjanie wybrali najlepsze filmy i seriale tego roku. Wyniki ankiety zostały opublikowane na stronie Ogólnorosyjskiego Centrum Badania Opinii Społecznej (WCIOM).

Strony