Krótki film animowany podsumowuje jak działają media według Noama Chomsky'ego.
31 października 2020 roku, w swoim domu na Bahamach, zmarł wybitny i utalentowany aktor, reżyser, producent filmowy oraz scenarzysta, Sean Connery. Zdobywca Oskara od wielu lat cierpiał na demencję. Jak na razie nie podano dokładnej przyczyny zgonu..
Sir Sean Connery zmarł w wieku 90 lat, mówi jego rodzina. Aktor pochodzący ze Szkocji był najbardziej znany z roli Jamesa Bonda. Pojawił się on aż w siedmiu szpiegowskich thrillerach i przeniósł tę rolę na duży ekran.
Komediodramat zebrał wiele negatywnych opinii, ale wciąż cieszy się popularnością wśród części odbiorców.
Wybitny aktor zmarł w poniedziałek 19 października 2020 roku. Informację o jego śmierci przekazał ks. Andrzej Luter. Artysta odszedł w wieku 78 lat.
Sukces - o tym się mówi. "Never give up on something that you can't go a day without thinking about". Znamienne słowa Churchilla. Wartkie. Krzepkie...
Nowy film Disney’a stał się celem kampanii krytyki w mediach społecznościowych z powodu scen kręconych w Xinjiang, w którym to lud Ujgurów poddawany jest systematycznym represjom.
Prodemokratyczni aktywiści z Hongkongu, Korei i Tajlandii wznowili swoje apele o zbojkotowanie najnowszego remake’u Disneya - ,,Mulan”. 
​Chcecie wiedzieć jak powstawał wielki hit Netflixa? W takim razie mamy świetne wieści, bo koncern podzielił się z nami dokumentem opisującym jego tworzenie.
W „Gwiazdeczkach”, pierwszym filmie długometrażowym Maïmouny Doucouré, gra dziewczynę w wieku dojrzewania, która próbuje uciec z rodzinnych kajdan. 14- letnia Fathia Youssouf gra oszałamiająco, sprawiając, że film jest obiecującym hitem kinowym.

Strony