Dwóch amerykańskich fanów kubańsko-hiszpańskiej aktorki Any de Armas pozwało hollywoodzkie studio Universal Pictures, mówiąc, że po wypożyczeniu filmu zostali oszukani, ponieważ aktorki nie było w filmie, a pojawiła się na zwiastunie.
Aby móc najlepiej zachłysnąć się tą filmową opowieścią, należy odłożyć na bok wszystkie swoje ważne sprawy i delektować się jej nastrojem, oddając się jej urokowi. Skłania ona do patrzenia czulszym wzrokiem na codzienność, która nas otacza.
Komedia przedstawia losy naukowca, który odkrywa kometę mającą uderzyć w Ziemię. Film „Don’t look up” ma ukazać się 24 grudnia na platformie Netflix. Zwiastun filmu już teraz wzbudza emocje.
Zamiast tego, twórcy będą klasyfikować swoje własne dzieła na podstawie przedziału wiekowego widowni.
SAG wybrało Bosemana jako zwycięzcę w kategorii „Najlepszy aktor” za jego rolę w dramacie „Ma Rainey: Matka bluesa”.
Eksperci od efektów specjalnych skonstruowali magiczną kopułę światła złożoną z miliardów diod LED. To zmieni kinematografię od podstaw.
45-letni Bradley Cooper ma za sobą niezwykle udaną karierę aktorską. Jednak jeden aspekt jego pracy nadal testuje hollywoodzką gwiazdę.
We francuskich produkcjach na stole zawsze stoi mały kieliszek lub po prostu piękna  butelka. Praktyka ta jest pewną wymianą, ale za którą stoją dobremaniery, ponieważ zabronione jest, aby plantator winorośli pokrył obecność swojego trunku na ekranie
Na ekrany telewizorów powrócić ma niezwykle popularny w latach 90 amerykański serial “Frasier”, w którym Kelsey Grammer grał pedantycznego psychiatrę, który prowadził własną audycję radiową.
Historia z powieści Jonasa Hassena Khemirisa „Allt jag inte minns” została przedstawiona w nacechowanym teatralnie, dobrze zagranym miniserialu. „Allt jag inte minns” to miniserial składający się z trzech części.

Strony