Zamiast tego, twórcy będą klasyfikować swoje własne dzieła na podstawie przedziału wiekowego widowni.
SAG wybrało Bosemana jako zwycięzcę w kategorii „Najlepszy aktor” za jego rolę w dramacie „Ma Rainey: Matka bluesa”.
Eksperci od efektów specjalnych skonstruowali magiczną kopułę światła złożoną z miliardów diod LED. To zmieni kinematografię od podstaw.
45-letni Bradley Cooper ma za sobą niezwykle udaną karierę aktorską. Jednak jeden aspekt jego pracy nadal testuje hollywoodzką gwiazdę.
We francuskich produkcjach na stole zawsze stoi mały kieliszek lub po prostu piękna  butelka. Praktyka ta jest pewną wymianą, ale za którą stoją dobremaniery, ponieważ zabronione jest, aby plantator winorośli pokrył obecność swojego trunku na ekranie
Na ekrany telewizorów powrócić ma niezwykle popularny w latach 90 amerykański serial “Frasier”, w którym Kelsey Grammer grał pedantycznego psychiatrę, który prowadził własną audycję radiową.
Historia z powieści Jonasa Hassena Khemirisa „Allt jag inte minns” została przedstawiona w nacechowanym teatralnie, dobrze zagranym miniserialu. „Allt jag inte minns” to miniserial składający się z trzech części.
Film na podstawie „Mortal Kombat” zbliża się wielkimi krokami, a fani cieszą się po raz kolejny zobaczyć filmową wersję gry.
Dzisiaj kryminalny gatunek filmowy integruje się z thrillerem (tak się go tworzy teraz) dlatego, że tylko jedno (śledztwa a’la Agatha Christie) lub tylko drugie (boisz się od początku do końca) już są jednowymiarowe dla widza.
„Rób, co możesz, gdziekolwiek jesteś, używając wszystkiego, co masz.” — Theodore Roosevelt

Strony