Artystka znana jako Puuung Za pomocą swoich uroczych ilustracji chce uchwycić małe chwile, które pokazują, jak miłość rozkwita wśród codzienności.
Ironia wymaga finezji i sprytu, konstruowania żartów za pomocą luźnych skojarzeń, w taki sposób, że znaczenie jest wyraźnie sprzeczne z tym, co przedstawia obraz.
W dobie (dez)informacji i manipulacji mediami, w której żyjemy, wydaje nam się, że nie jesteśmy kontrolowani, zastanówmy się jednak nad rolą portali społecznościowych, gazet i kanałów telewizyjnych.
Młody Irańczyk, Shahin Sepehri, chciał oddać hołd historii kina krótkim filmem trwającym zaledwie minutę.
Kinomani świata, proponujemy wam wyzwanie - czy bylibyście w stanie rozpoznać tytuł serii kultowych filmów widząc minimalistyczne plakaty przedstawiające wyłącznie okręgi?
Daniel Kordan jest rosyjskim fotografem krajobrazu współpracującym z firmami takimi jak Apple, RedBull czy Nikon. Opowiada krótko o historii swojej kariery oraz o tym, dlaczego wybrał fotografię ponad naukę.
W 2020 roku, przytłaczająca większość zawodowych fotografów to mężczyźni. Rozbieżność w dochodach między mężczyznami a kobietami jest dwa razy większa, niż średnia krajowa. „Ludzie myślą, że świat sztuki jest postępowy, ale to nieprawda!” stwierdza..
Nagrody Comedy Wildlife Photography Awards zostały ufundowane przez Paula Joynsona-Hicksa i Toma Sullama, zarówno profesjonalnych fotografów, jak i zapalonych działaczy na rzecz ochrony przyrody.
Kambodżański grafik Visoth Kakvei, 27, tworzy oszałamiające projekty graficzne 3D, które wprawiają oglądających w zakłopotanie. Jednym frapującym projektem jest sowa wylatująca ze strony, drugi pokazuje ciemną dziurę w kartce
Marek Mosor - Rysownik satyryczny pochodzący z Bielska-Białej, przez znajomych nazywany „Widget”, takim też pseudonimem posługuje się podpisując swoje rysunki

Strony