64. gala rozdania nagród Grammy, zaplanowana na 31 stycznia w Los Angeles (Kalifornia), została zawieszona z powodu wzrostu liczby przypadków COVID-19, a dokładniej wariantu Omikron. Zostanie wyznaczona nowa data, która nie została jeszcze ustalona.
Festiwal mody i fotografii w Hyères będzie się odbywał od 14 do 17 października. Kompozycja jury festiwalu oraz imiona jego finalistów właśnie zostały ogłoszone.
Organizatorzy gali rozdania nagród Grammy podali datę uroczystości, która odbędzie się w 2022 roku. W tym roku, ze względu na pandemię, zdecydowano się przesunąć wydarzenie ze stycznia na marzec.
Węgry wycofują się w tym roku z uczestnictwa w Konkursie Piosenki Eurowizji, ponieważ dla prawicowego rządu premiera Viktora Orbána te wydarzenie jest „zbyt gejowskie”, twierdzi The Guardian na podstawie węgierskich źródeł.
Uroczysta atmosfera wydaje się promieniować od wszystkich ludzi, którzy dzielą się językiem francuskim, czy są to Kongijczycy, Wietnamczycy, Francuzi, Kanadyjczycy, którzy odwiedzają lub organizują…
Sytuacja pandemiczna pokaże, w jakich warunkach odbędzie się festiwal
26 sierpnia 2000 roku w podkrakowskim Pobiedniku odbył się największy i najliczniejszy koncert w historii naszego kraju. 700 tysięcy ludzi przyszło zobaczyć na żywo legendarnych Scorpionsów.
Już od jesieni rusza trasa koncertowa dla fanów zespołu muzycznego z Niemiec. Początkowo koncerty miały się odbyć na wiosnę, lecz z powodu pandemii koronawirusa zostały odwołane
Najlepsze filmy, seriale oraz ich twórcy w 2018! Jak co roku przyszedł czas by wręczyć nagrody tym najbardziej uznanym.
Już po raz trzeci w Jarocinie odbył się Black Waves Fest, a fani ciężkich brzmień mogli cieszyć się prawdziwym świętem undegrandowego metalu. Festiwal odbył się 13.10. 2018 w Jarocińskim Ośrodku Kultury,

Strony