Bradley Cooper: Ostra krytyka

45-letni Bradley Cooper ma za sobą niezwykle udaną karierę aktorską. Jednak jeden aspekt jego pracy nadal testuje hollywoodzką gwiazdę.

Bradley Cooper był już nominowany do ośmiu Oscarów i jest jednym z najbardziej znanych aktorów na świecie. Zarówno przed, jak i za kamerą odniósł już wielkie sukcesy. W rozmowie z Anthonym Ramosem, 28-letnim aktorem, dla Interview Magazine, gwiazdor filmu Narodziny gwiazdy podzielił się swoją opinią na temat nagród filmowych i wyjaśnił, dlaczego ich znaczenie jest dla niego dość trudne.

Ramos wyjaśnia, że łatwo jest być zarozumiałym z powodu nominacji do Oscara. Mówi, że jesteś „jak biegnąca flaga”, ponieważ jesteś osobą reprezentującą film, który od 150 do 200 współpracowników stworzyło wspólnie. Bradley Cooper zgadza się ze swoim przyjacielem, mówiąc: „To, co dzieje się w okresie przyznawania nagród, naprawdę cię sprawdza. [...] To jest naprawdę coś, nad czym trzeba pracować i to jest dalekie od jakiejkolwiek twórczości artystycznej. To nie jest powód, dla którego stawiasz wszystko na szali, by tworzyć sztukę, a mimo to spędzasz tyle czasu, będąc jej częścią, gdy miałeś - w cudzysłowie – „szczęście być jej częścią”.

Cooper ma ambiwalentny stosunek do aspektu nagród w swoim zawodzie: „W ostatecznym rozrachunku to wspaniała rzecz, ponieważ naprawdę zmusza Cię do przyjrzenia się swojemu ego, swojej próżności i niepewności.” Według 45-latka, nominacje do Oscara nie mają nic wspólnego z faktyczną pracą aktora.

Autor: 
Tłumaczenie: Monika Ciesek
Źródło: 

Bradley Cooper: Krasse Kritik! (ok-magazin.de)

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
7 + 6 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.