“Frasier”, serialowy hit reaktywowany po 20 latach

Na ekrany telewizorów powrócić ma niezwykle popularny w latach 90 amerykański serial “Frasier”, w którym Kelsey Grammer grał pedantycznego psychiatrę, który prowadził własną audycję radiową.

“Z radością oczekuję, nowego rozdziału historii dr Frasiera Crane’a”, powiedział Kelsey Grammer potwierdzając tym samym powrót serialu na ekrany.

Nie potwierdzono jednak tego, że powróci reszta obsady sprzed lat.

“Frasier” uważany jest za jeden z najbardziej udanych seriali telewizyjnych USA.

W latach 1993-2004, serial doczekał się aż 11 sezonów, a przy tym 37 nagród Emmy, w tym 5 dla najlepszego serialu komediowego.

Prezes CBS Studio David Stapf przyznał, że fani od dawna nalegali na powrót serialu.

Mimo tego, że data emisji nowych odcinków nie została podana, wiadomo dotychczas, że ma on być emitowany w nowej usłudze przesyłania strumieniowego Paramount +.

Wcześniej dr Frasier powrócił w spin-off’ie “Cheers”, która opowiadała o jego powrocie do rodzinnego Seattle. Opiekował się on tam swoim marudnym ojcem, którego grał zmarły w 2018 roku John Mahoney.

Spin-off był kontynuacją relacji doktora z bratem Nilesem, granym przez Davida Hyde Pierce'a, gospodynią Daphne Moon, graną przez Jane Leeves oraz producenta Frasiera, Roz Doyle'a, granego przez Peri Gilpin. Nie powiedziano jeszcze czy zobaczymy ponownie te postaci oraz tych aktorów.

W styczniu usłyszeć można było, że na ekrany powróci kolejny hit lat 90 “Seks w wielkim mieście”.

Tłumaczyła Alicja Jurałowicz 

Autor: 
BBC
Źródło: 

bbc.com

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
4 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.