Co z sylwestrowymi imprezami TVP i Polsatu?

Co roku obie te stacje organizują swoje noce sylwestrowe, na których występują artyści nie tylko z Polski, ale i nierzadko również z całego świata. Czy w dobie pandemii obie te imprezy się odbędą? Znamy decyzje.

Ciemne chmury już od dawna wiszą nad tegorocznym Sylwestrem. Do tej pory mogliśmy jedynie spekulować na temat tego, jak będzie wyglądał. Dziś znamy już decyzję rządu, która zapowiada podtrzymanie zamknięcia gastronomii i barów. Najbliższą noc sylwestrową Polacy mają spędzić w domach.

Co z telewizyjnymi zabawami sylwestrowymi?

TVP i Polsat nie zamierzają rezygnować z corocznej imprezy. Jacek Kurski potwierdził w rozmowie z Jastrząb Post, że Sylwester z Dwójką odbędzie się zgodnie z planem. Występy mają zostać przeniesione do studia. Nieoficjalnie wiadomo, że na scenie znów zobaczymy Zenka Martyniuka. Ponadto chodzą też pogłoski o występie Cleo czy Edyty Górniak.

Polsat z kolei zaprasza wszystkich na wielką domówkę. Podobnie jak w TVP, artyści wystąpią w studiu.

„Dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew zaprasza wszystkich na największą sylwestrową domówkę w Polsce!” - napisał Polsat na swoim Instagramie.

Czy można się spodziewać rekordowej oglądalności?

Skoro wszyscy Polacy Sylwestra spędzą w domu, to całkiem prawdopodobne, że towarzyszyć im będzie telewizja, a co za tym idzie – w tym roku może paść rekord oglądalności. Pozostaje pytanie, która stacja pod tym względem zajmie pierwsze miejsce?

Autor: 
Mateusz Rymiszewski
Źródło: 

o2.pl polsat.pl

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
18 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.