Najczęściej Komentowane

Nie uwierzysz, ile Robert Górski zarobił na YouTube dzięki "Uchu prezesa" (145789)
To zdecydowanie najbardziej komentowany program satyryczny w Polsce. "Ucho prezesa" jest autorskim dziełem Roberta Górskiego. Czy satyryk zbił już na nim majątek? Okazuje się, że zarobki twórcy "Ucha prezesa" wcale nie powalają.
Czy wiecie z czego robi się sztuczną krew w filmach hollywoodzkich? (92655)
Jeśli lubicie straszne filmy, to prawdopodobnie nie raz widzieliście mnóstwo sztucznej krwi. A wiecie, z czego ją się robi? Reżyserzy przez lata korzystali z różnych receptur, w zależności od budżetu i dostępnych składników.
Rosjanie wybrali najlepsze filmy i seriale tego roku (7542)
Rosjanie wybrali najlepsze filmy i seriale tego roku. Wyniki ankiety zostały opublikowane na stronie Ogólnorosyjskiego Centrum Badania Opinii Społecznej (WCIOM).
Chada: Step Records ujawnił nowe ujęcia z planu filmu "Proceder" (426)
Coraz więcej wiadomo na temat filmowej produkcji dotyczącej kariery zmarłego rapera Chady. Wytwórnia Step Records w specjalnym nagraniu pokazała kolejne ujęcia z planu filmu "Proceder".
Dlaczego czujemy się lepiej, kiedy słuchamy dobrej muzyki? (283)
Dobra muzyka – dobry nastrój. Co dla miłośników muzyki jest jasne, dla badaczy niekoniecznie. Dlatego naukowcy przeprowadzili badania na temat wpływu muzyki na nastrój człowieka.
Roza, artystka malująca duszą (274)
Urodzona z niepełnosprawnością ograniczającą samodzielne poruszanie się i wykonywanie czynności wymagających użycia rąk, Roza Mojskovska maluje ustami i pisze książki.
Pierwsza gala rozdania Oscarów – nowy rozdział i stypa w jednym (150)
Oscarowe widowisko każdego roku przyciąga przed ekrany od 30 do 40, ba nawet 46 milionów widzów w ponad 200 krajach dookoła globu. Wyścig premier z szansami na złoto zaczyna się już wczesną jesienią. Wtedy też zakłady zaczynają stawiać bukmacherzy,
Eugeniusz Rudnik – inżynier i muzyczny innowator (137)
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej uważany jest dzisiaj za jednego z twórców polskiej szkoły muzyki elektroakustycznej. W świecie kojarzonym z natchnieniem, trudnym do nazwania i przewidzenia błyskiem geniuszu, sławę i uznanie
Tata zaczął grać na gitarze i śpiewać, ale gdy jego 4 latka otworzyła usta oniemiałam z wrażenia! (91)
Dave i jego córeczka Claire są tworzą prawdziwie uroczy duet. Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że ich wspólne wykonanie piosenki Youve Got A Friend In Me zdobyło już 150 milionów wyświetleń na Youtubie.
LEONARD COHEN: MARIANNE IHLEN NIE ŻYJE (70)
W czwartek 28 lipca zmarła Marianne Ihlen, kobieta, która zainspirowała Leonarda Cohena do napisania jego przeboju "So Long, Marianne".
Michael Jackson: najbardziej poniżająca próba w życiu (45)
„Proszę was wszystkich, abyście zaczekali i wysłuchali prawdy, nim mnie skażecie i osądzicie”.
Architektoniczny faszyzm Le Corbusiera (41)
„Modulor” w centrum twórczości.
The Raven - Edgar Allan Poe (28)
Once upon a midnight dreary, while I pondered, weak and weary, Over many a quaint and curious volume of forgotten lore, While I nodded, nearly napping, suddenly there came a tapping,
Elena Ferrante czyli Banksy literatury (20)
Nikt nie wie, jak wygląda, jak brzmi jej prawdziwe nazwisko, ile dokładnie ma lat. Skoro nie pokazuje się w telewizji ani nie pozuje do sesji zdjęciowych w kolorowych magazynach, może w ogóle nie istnieje? Tak czy owak, Elena Ferrante to jedna z
Arcydzieła epoki Edo w Muzeum Sztuk Pięknych im. A. Puszkina zostaną zaprezentowane w 2 odsłonach (18)
Wystawa daje jedyną w swoim rodzaju szansę, aby zobaczyć różnorodność szkół artystycznych Japonii przez 250 lat panowania dynastii Tokugawa, gdy stolicą było miasto Edo,od którego okres wziął swoją nazwę(1603-1868).
Sean Connery: Aktor grający Jamesa Bonda zmarł w wieku 90 lat (17)
Sir Sean Connery zmarł w wieku 90 lat, mówi jego rodzina. Aktor pochodzący ze Szkocji był najbardziej znany z roli Jamesa Bonda. Pojawił się on aż w siedmiu szpiegowskich thrillerach i przeniósł tę rolę na duży ekran.
Najdroższy obraz (17)
Jeden z najbardziej znanych obrazów pędzla brytyjskiego artysty Banksy’ego, przedstawiający małpy rozprawiające w brytyjskim parlamencie, został sprzedany w miniony czwartek na londyńskiej aukcji za bagatela 11 mln euro.
Koncert Sanah w Polsce (16)
Sanah, czyli Zuzanna Irena Jurczak to bardzo popularna i młoda wokalistka rozpoczynająca swoją karierę muzyczną w Polsce. Swoim utworem „Szampan” zdobyła wielką sławę. Koncerty piosenkarki można usłyszeć w wielu polskich miastach
Świt (lubię czuć się tak jak ty) (16)
Świt (lubię czuć się tak jak ty)
Pisanie jest jak drugi oddech (16)
Wywiad z debiutantką literacką.

Strony