Najczęściej Komentowane

Czy wiecie z czego robi się sztuczną krew w filmach hollywoodzkich? (4396)
Jeśli lubicie straszne filmy, to prawdopodobnie nie raz widzieliście mnóstwo sztucznej krwi. A wiecie, z czego ją się robi? Reżyserzy przez lata korzystali z różnych receptur, w zależności od budżetu i dostępnych składników.
Nie uwierzysz, ile Robert Górski zarobił na YouTube dzięki "Uchu prezesa" (535)
To zdecydowanie najbardziej komentowany program satyryczny w Polsce. "Ucho prezesa" jest autorskim dziełem Roberta Górskiego. Czy satyryk zbił już na nim majątek? Okazuje się, że zarobki twórcy "Ucha prezesa" wcale nie powalają.
Eugeniusz Rudnik – inżynier i muzyczny innowator (3)
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej uważany jest dzisiaj za jednego z twórców polskiej szkoły muzyki elektroakustycznej. W świecie kojarzonym z natchnieniem, trudnym do nazwania i przewidzenia błyskiem geniuszu, sławę i uznanie
Dlaczego czujemy się lepiej, kiedy słuchamy dobrej muzyki? (2)
Dobra muzyka – dobry nastrój. Co dla miłośników muzyki jest jasne, dla badaczy niekoniecznie. Dlatego naukowcy przeprowadzili badania na temat wpływu muzyki na nastrój człowieka.
Pisanie jest jak drugi oddech (2)
Wywiad z debiutantką literacką.
Czy literatura ma nam sprawiać przyjemność? (1)
Czy literatura ma nam sprawiać przyjemność?
Przyszłość bibliotek: Nie czytajcie, ruszajcie się! (1)
Biblioteki to najlepsze miejsca XXI wieku - ale tylko wtedy, gdy są czymś więcej niż tylko magazynem zakurzonych książek.
Powstanie serial o losach Seleny Quintanilli. Produkcją zajmie się Netflx (1)
Netflix otrzymał zielone światło od rodziny zamordowanej Seleny Quintanilli i może rozpocząć przygotowania do stworzenia serialu fabularnego o wokalistce.
Arcydzieła epoki Edo w Muzeum Sztuk Pięknych im. A. Puszkina zostaną zaprezentowane w 2 odsłonach (1)
Wystawa daje jedyną w swoim rodzaju szansę, aby zobaczyć różnorodność szkół artystycznych Japonii przez 250 lat panowania dynastii Tokugawa, gdy stolicą było miasto Edo,od którego okres wziął swoją nazwę(1603-1868).
Przewodnik rozrywki (1)
Kultura białoruska musi być promowana na całym świecie - tak brzmi motto białoruskiego duetu Naviband. Zespół wziął udział w Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie w 2017 roku, a teraz wracają do Kijowa z nowym spektaklem.
Pięć nagród BAFTA dla filmu Martina McDonagha (1)
Po sukcesie na uroczystości rozdania Złotych Globów, czarna komedia „Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” zdobyła najwięcej statuetek Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych.
Tata zaczął grać na gitarze i śpiewać, ale gdy jego 4 latka otworzyła usta oniemiałam z wrażenia! (1)
Dave i jego córeczka Claire są tworzą prawdziwie uroczy duet. Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że ich wspólne wykonanie piosenki Youve Got A Friend In Me zdobyło już 150 milionów wyświetleń na Youtubie.
Roza, artystka malująca duszą (1)
Urodzona z niepełnosprawnością ograniczającą samodzielne poruszanie się i wykonywanie czynności wymagających użycia rąk, Roza Mojskovska maluje ustami i pisze książki.
Świt (lubię czuć się tak jak ty) (0)
Świt (lubię czuć się tak jak ty)
Odwaga (lubię czuć się tak jak ty) (0)
Odwaga (lubię czuć się tak jak ty)
Fobia (0)
Fobia
Swamplandia! (0)
Niektórzy mają problem z wiarą, że literatura piękna może być pisana z perspektywy dziecka. Jedno jest pewne – nie czytali Swamplandii!.
Nowa Rzeczowość: "Podobieństwa między latami dwudziestymi, a współczesnością fascynują" (0)
Niemcy świętują 100-lecie Bauhausu. Kurator Forum Bucerius Kunst wie, dlaczego ta epoka zrewolucjonizowała świat sztuki oraz jak kształtuje Hamburg do dzisiaj.
Najdroższy obraz świata, wart ponad 450 mln dolarów, może okazać się falsyfikatem (0)
Jak sugeruje światowej sławy ekspert w dziedzinie sztuki, arcydzieło włoskiego malarza Leonarda da Vinci, obecnie najdroższy obraz świata, może okazać się największym oszustwem w świecie kultury.
Chada: Step Records ujawnił nowe ujęcia z planu filmu "Proceder" (0)
Coraz więcej wiadomo na temat filmowej produkcji dotyczącej kariery zmarłego rapera Chady. Wytwórnia Step Records w specjalnym nagraniu pokazała kolejne ujęcia z planu filmu "Proceder".

Strony