Najczęściej Komentowane

Czy wiecie z czego robi się sztuczną krew w filmach hollywoodzkich? (357)
Jeśli lubicie straszne filmy, to prawdopodobnie nie raz widzieliście mnóstwo sztucznej krwi. A wiecie, z czego ją się robi? Reżyserzy przez lata korzystali z różnych receptur, w zależności od budżetu i dostępnych składników.
Nie uwierzysz, ile Robert Górski zarobił na YouTube dzięki "Uchu prezesa" (6)
To zdecydowanie najbardziej komentowany program satyryczny w Polsce. "Ucho prezesa" jest autorskim dziełem Roberta Górskiego. Czy satyryk zbił już na nim majątek? Okazuje się, że zarobki twórcy "Ucha prezesa" wcale nie powalają.
Roza, artystka malująca duszą (1)
Urodzona z niepełnosprawnością ograniczającą samodzielne poruszanie się i wykonywanie czynności wymagających użycia rąk, Roza Mojskovska maluje ustami i pisze książki.
Przyszłość bibliotek: Nie czytajcie, ruszajcie się! (0)
Biblioteki to najlepsze miejsca XXI wieku - ale tylko wtedy, gdy są czymś więcej niż tylko magazynem zakurzonych książek.
Nowa Rzeczowość: "Podobieństwa między latami dwudziestymi, a współczesnością fascynują" (0)
Niemcy świętują 100-lecie Bauhausu. Kurator Forum Bucerius Kunst wie, dlaczego ta epoka zrewolucjonizowała świat sztuki oraz jak kształtuje Hamburg do dzisiaj.
Najdroższy obraz świata, wart ponad 450 mln dolarów, może okazać się falsyfikatem (0)
Jak sugeruje światowej sławy ekspert w dziedzinie sztuki, arcydzieło włoskiego malarza Leonarda da Vinci, obecnie najdroższy obraz świata, może okazać się największym oszustwem w świecie kultury.
Chada: Step Records ujawnił nowe ujęcia z planu filmu "Proceder" (0)
Coraz więcej wiadomo na temat filmowej produkcji dotyczącej kariery zmarłego rapera Chady. Wytwórnia Step Records w specjalnym nagraniu pokazała kolejne ujęcia z planu filmu "Proceder".
Maciej Stuhr: Dwie godziny całowania (0)
Walentynki? "Planeta Singli 3" jest idealnym wyborem. Gdyby ktoś uznał film za nieudany, można zawsze przez dwie godziny się całować - mówi Maciej Stuhr, którego znów będziemy oglądać w roli Tomka Wilczyńskiego w trzeciej odsłonie cyklu,
Złote Globy za nami! (0)
Najlepsze filmy, seriale oraz ich twórcy w 2018! Jak co roku przyszedł czas by wręczyć nagrody tym najbardziej uznanym.
Fakty i mity w ekonomii (0)
"Fakty i mity w ekonomii" to tytuł, który wystarczająco obrazuje, czego dotyczy publikacja amerykańskiego profesora. Pozycja jest o tyle wartościowa, że meandry gospodarki tłumaczy w przystępny, a zarazem ciekawy sposób. Autor, Thomas Sowell,
Powstanie serial o losach Seleny Quintanilli. Produkcją zajmie się Netflx (0)
Netflix otrzymał zielone światło od rodziny zamordowanej Seleny Quintanilli i może rozpocząć przygotowania do stworzenia serialu fabularnego o wokalistce.
WHITNEY - QUEEN OF THE NIGH po raz pierwszy w Polsce (0)
Koncert „Whitney: Queen of the night” jest fantastycznym świętem muzyki, a także hołdem dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów — Whitney Houston.
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu zaprasza na niezwykły koncert- ‘’Nie tylko Strauss Galla” (0)
Straussowska Festiwalowa Orkiestra pod dyrekcją Hansa-Petera Mansera zaprasza na koncert pod tytułem- ‘’Nie tylko Strauss Galla”, który odbędzie się 4 grudnia br. o godz. 18.
Donbas. Jak możemy żyć, wiedząc? (0)
Czym jest wojna? Czy jest prawdziwa, czy może trwać w dwudziestym pierwszym wieku, czy naprawdę dzieje się tuż obok?
Arcydzieła epoki Edo w Muzeum Sztuk Pięknych im. A. Puszkina zostaną zaprezentowane w 2 odsłonach (0)
Wystawa daje jedyną w swoim rodzaju szansę, aby zobaczyć różnorodność szkół artystycznych Japonii przez 250 lat panowania dynastii Tokugawa, gdy stolicą było miasto Edo,od którego okres wziął swoją nazwę(1603-1868).
Black Waves Fest vol. 3 - Relacja (0)
Już po raz trzeci w Jarocinie odbył się Black Waves Fest, a fani ciężkich brzmień mogli cieszyć się prawdziwym świętem undegrandowego metalu. Festiwal odbył się 13.10. 2018 w Jarocińskim Ośrodku Kultury,
„Gulfairus Ismaiłowa:piękno w człowieku” (0)
„Potrzeba przeobrażenia świata”-twórcze motto narodowej artystki Kazachstanu, Gulfairus Ismaiłowej, któremu była wierna w głębi duszy. Artysta zawsze,zauważalnie lub nie, jest obecny w swoim dziele.
Film, który prawdopodobnie zmienia życie. „O północy w Paryżu” Woody Allena. (0)
Pisząc o filmie, który widziałem dwa dni temu, nie mogę zignorować emocji, odcinając je i tworząc „suchą recenzję”, jakich zresztą pełno w Internecie o przeboju Allena. Nie będę tu wdawał się w powtarzane często „loci communes” o technice gry
“Próba zrozumienia znaków obcej cywilizacji” (0)
Film pt.: “Nowy Początek” (Arrival), który w Polsce miał premierę 11.listopada.2016 roku to adaptacja noweli amerykańskiego pisarza fantastyki naukowej Teda Chianga, której tytuł to “Opowieść o swoim życiu” (Story of your life).
10 najdroższych gitar na świecie (0)
Najdroższa gitara świata. Biały Fender, oryginalnie należący do Bryana Adamsa, zlicytowany został na aukcji charytatywnej w Katarze w 2005 roku, osiągając cenę ponad 2,7 mln $. Pieniądze zasiliły konto organizacji pomagającej ofiarom tsunami.

Strony