Najczęściej Komentowane

Czy wiecie z czego robi się sztuczną krew w filmach hollywoodzkich? (78150)
Jeśli lubicie straszne filmy, to prawdopodobnie nie raz widzieliście mnóstwo sztucznej krwi. A wiecie, z czego ją się robi? Reżyserzy przez lata korzystali z różnych receptur, w zależności od budżetu i dostępnych składników.
Nie uwierzysz, ile Robert Górski zarobił na YouTube dzięki "Uchu prezesa" (70785)
To zdecydowanie najbardziej komentowany program satyryczny w Polsce. "Ucho prezesa" jest autorskim dziełem Roberta Górskiego. Czy satyryk zbił już na nim majątek? Okazuje się, że zarobki twórcy "Ucha prezesa" wcale nie powalają.
Chada: Step Records ujawnił nowe ujęcia z planu filmu "Proceder" (317)
Coraz więcej wiadomo na temat filmowej produkcji dotyczącej kariery zmarłego rapera Chady. Wytwórnia Step Records w specjalnym nagraniu pokazała kolejne ujęcia z planu filmu "Proceder".
Roza, artystka malująca duszą (185)
Urodzona z niepełnosprawnością ograniczającą samodzielne poruszanie się i wykonywanie czynności wymagających użycia rąk, Roza Mojskovska maluje ustami i pisze książki.
Dlaczego czujemy się lepiej, kiedy słuchamy dobrej muzyki? (177)
Dobra muzyka – dobry nastrój. Co dla miłośników muzyki jest jasne, dla badaczy niekoniecznie. Dlatego naukowcy przeprowadzili badania na temat wpływu muzyki na nastrój człowieka.
Eugeniusz Rudnik – inżynier i muzyczny innowator (89)
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej uważany jest dzisiaj za jednego z twórców polskiej szkoły muzyki elektroakustycznej. W świecie kojarzonym z natchnieniem, trudnym do nazwania i przewidzenia błyskiem geniuszu, sławę i uznanie
Pierwsza gala rozdania Oscarów – nowy rozdział i stypa w jednym (79)
Oscarowe widowisko każdego roku przyciąga przed ekrany od 30 do 40, ba nawet 46 milionów widzów w ponad 200 krajach dookoła globu. Wyścig premier z szansami na złoto zaczyna się już wczesną jesienią. Wtedy też zakłady zaczynają stawiać bukmacherzy,
Tata zaczął grać na gitarze i śpiewać, ale gdy jego 4 latka otworzyła usta oniemiałam z wrażenia! (28)
Dave i jego córeczka Claire są tworzą prawdziwie uroczy duet. Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że ich wspólne wykonanie piosenki Youve Got A Friend In Me zdobyło już 150 milionów wyświetleń na Youtubie.
LEONARD COHEN: MARIANNE IHLEN NIE ŻYJE (28)
W czwartek 28 lipca zmarła Marianne Ihlen, kobieta, która zainspirowała Leonarda Cohena do napisania jego przeboju "So Long, Marianne".
The Raven - Edgar Allan Poe (23)
Once upon a midnight dreary, while I pondered, weak and weary, Over many a quaint and curious volume of forgotten lore, While I nodded, nearly napping, suddenly there came a tapping,
Elena Ferrante czyli Banksy literatury (20)
Nikt nie wie, jak wygląda, jak brzmi jej prawdziwe nazwisko, ile dokładnie ma lat. Skoro nie pokazuje się w telewizji ani nie pozuje do sesji zdjęciowych w kolorowych magazynach, może w ogóle nie istnieje? Tak czy owak, Elena Ferrante to jedna z
Pisanie jest jak drugi oddech (16)
Wywiad z debiutantką literacką.
Arcydzieła epoki Edo w Muzeum Sztuk Pięknych im. A. Puszkina zostaną zaprezentowane w 2 odsłonach (13)
Wystawa daje jedyną w swoim rodzaju szansę, aby zobaczyć różnorodność szkół artystycznych Japonii przez 250 lat panowania dynastii Tokugawa, gdy stolicą było miasto Edo,od którego okres wziął swoją nazwę(1603-1868).
10 najdroższych gitar na świecie (12)
Najdroższa gitara świata. Biały Fender, oryginalnie należący do Bryana Adamsa, zlicytowany został na aukcji charytatywnej w Katarze w 2005 roku, osiągając cenę ponad 2,7 mln $. Pieniądze zasiliły konto organizacji pomagającej ofiarom tsunami.
Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę - jak to być Idiotą w okresie zamordowania Ferdynanda? (10)
Sztuka teatralna miała swoją premierę 27 czerwca 2017 roku. Reżyserią zajął się Andrzej Domalik. Można ją zobaczyć w teatrze “Och Teatr” mieszczący się w Warszawie. W ostatni weekend po raz kolejny mieliśmy szansę poczuć atmosferę komedii
Pięć nagród BAFTA dla filmu Martina McDonagha (9)
Po sukcesie na uroczystości rozdania Złotych Globów, czarna komedia „Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” zdobyła najwięcej statuetek Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych.
Świt (lubię czuć się tak jak ty) (8)
Świt (lubię czuć się tak jak ty)
Nowa Rzeczowość: "Podobieństwa między latami dwudziestymi, a współczesnością fascynują" (6)
Niemcy świętują 100-lecie Bauhausu. Kurator Forum Bucerius Kunst wie, dlaczego ta epoka zrewolucjonizowała świat sztuki oraz jak kształtuje Hamburg do dzisiaj.
Powstanie serial o losach Seleny Quintanilli. Produkcją zajmie się Netflx (5)
Netflix otrzymał zielone światło od rodziny zamordowanej Seleny Quintanilli i może rozpocząć przygotowania do stworzenia serialu fabularnego o wokalistce.
Fenomen duchowości rosyjskiej. Andriej Rublow – Andriej Tarkowski. (5)
Na ziemi, co zawsze pod wodą lub śniegiem Są drogi, po których nikt prawie nie chodzi.

Strony