Przewodnik rozrywki

Kultura białoruska musi być promowana na całym świecie - tak brzmi motto białoruskiego duetu Naviband. Zespół wziął udział w Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie w 2017 roku, a teraz wracają do Kijowa z nowym spektaklem.

 

Euforia

Nowy dramat wyreżyserowany i napisany przez szwedzką filmowiec Lisa Langseth zostanie wyświetlony w Kijowie. W rolach głównych Alicia Vikander, Eva Green i Charlotte Rampling "Euphoria" opowiada historię kobiety, która zaprasza swoją siostrę do spędzenia relaksującego weekendu na świeżym powietrzu. Po przybyciu siostra dowiaduje się, że jest to klinika eutanazji, a ona jest śmiertelnie chora . Pokaz będzie w języku angielskim.

 

Wnikliwość

Rozważająca wystawa sztuki amerykańskiej artystki Bayete Ross Smith bada, w jaki sposób stereotypy wpływają na komunikację między jednostkami, a nawet grupami ludzi z różnych kultur. Wystawa zawiera zdjęcia, instalacje wideo i filmy rzeczywistości wirtualnej.

W ciągu dnia Kaan Duzarat jest zajęty miksowaniem utworów lokalnych tureckich artystów związanych z radiem w Stambule - Dinamo. W nocy jego mixtape'y, inspirowane tradycyjną turecką muzyką, grane są na głośnych pokazach i imprezach. Będzie to pierwsza z serii imprez "East Kultur" poświęconych muzyce elektronicznej pochodzącej z Bliskiego Wschodu, więc bądźcie czujni.

Autor: 
Toma Istomina , Anna Yakutenko , Mariya Kapinos , Katya Myachina

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.