Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu zaprasza na niezwykły koncert- ‘’Nie tylko Strauss Galla”

Straussowska Festiwalowa Orkiestra pod dyrekcją Hansa-Petera Mansera zaprasza na koncert pod tytułem- ‘’Nie tylko Strauss Galla”, który odbędzie się 4 grudnia br. o godz. 18.

Mniej więcej od 150 lat w Wiedniu króluje walc , a melodie operetkowe nuci każdy mieszkaniec miasta. Również tego wieczoru w Teatrze im. Jana Kochanowskiego będziemy mogli posłuchać muzykę najsłynniejszych twórców przebojów operetkowych.

Koncert potrwa niemal dwie godziny, w trakcie którego będzie się znakomicie bawić publiczność z solistami , bo któż nie zakołysze się do tak popularnych arii operetkowych, jak Usta milczą, dusza śpiewa, czy Wielka sława to żart.

Straussowska Orkiestra Festiwalowa, która liczy 40 osób, od wielu lat z wielkim powodzeniem koncertuje w Polsce oraz w Chinach. Dwa lata temu współpracę rozpoczął utalentowany, pochodzący ze stolicy Austrii dyrygent Hans-Peter Manser, który jest szefem Kammerorchester Vienna Sinfonietta, aranżerem i kompozytorem. Oprócz dyrygenta, wystąpią również : Anita Maszczyk, Monika Piechaczek, Anna Ciereszko, Tomasz Tracz i Jarosław Zawartko, którzy są znakomitymi solistami.

Bilety: można nabyć w kasie Teatru oraz na stronie kupbilecik.pl

Autor: 
Piotr Franiczek

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
4 + 12 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.