Will Smith ogłasza swój muzyczny powrót

Dał również do zrozumienia, że w przyszłym roku wyruszy w światową trasę koncertową z byłym kolegą z zespołu DJ-em Jezzym.

Udzielając wywiadu DJ'owi Zane Lowe w radiu Beat 1, Smith powiedział, że do tej pory nagrał ponad 30 piosenek, w tym "sześć, siedem, które bardzo, bardzo lubię, dlatego staram się, żeby w końcu pomysły zaczęły się realizować. Można powiedzieć, że pozbywam się rdzy i zdmuchuję kurz."

Raper, jako zwycięzca The Grammy Award powiedział prowadzącemu, że jest 'przerażony' robieniem swojego pierwszego albumu od ukazania się Lost and Found w 2005 roku i ujawnił, że jest 'prawie pewny', że on i jego były kolega DJ Jazzy Jeff wyruszą razem z największą trasą koncertową w ich karierze w 2016 roku.

"Gdy odniosłeś pewną liczbę sukcesów, wydaje się, że powinno to rodzić pewność" - powiedział Smith. "Jednak tak nie jest. Jeśli dużo wygrywasz, tracisz zdolności do przegrywania. Nie jesteś w stanie więcej przegrać." Smith, który zdobył sławę w popularnym w latach 90. show Bajer z Bel-Air, wydał album z DJ'em Jazzy'im Jeff, pt. He-s a DJ. I'm the Rapper w 1988 roku, który pokrył się platyną trzy razy. Jeśli trasa koncertowa dojdzie do skutku, będzie ich pierwszą, wspólną, pełną, światową trasą. "Tak naprawdę Jeff i ja odbyliśmy cztery pełne trasy. Jestem przerażony" - Smith przyznał. "Spędzaliśmy tydzień tu, dwa tygodnie tam. Jestem na to naprawdę gotowy." Smith ostatnio pojawił się w remixie kolumbijskiego zespołu Bomba Estereo, pt. Fiesta po tym, jak według doniesień celebryckiego portalu The Hollywood Reporter, zespół został odkryty w czasie ostatniego wyjazdu do Kolumbii. Efekt ich współpracy wydany w ostatnim tygodniu pokazuje Smitha rapującego po hiszpańsku i angielsku i ukazuje jego pierwszy powrót do muzyki od 2005 roku.

Smith powiedział Lowe, że zamierza kontynuować pracę do starości. "Jestem z epoki, kiedy utwór muzyczny to 16 taktów, hook, 16 taktów, hook, przejście, hook, koniec. Zdecydowanie interesuje mnie przekraczanie granic w tym, jak daleko można dojść. Będę robił wszystko, na co mnie stać, dopóki nie dożyję 70 lub 80 lat. Wciąż próbuję znaleźć ten właściwy głos. Jest tyle rzeczy, o których chciałbym mówić. Zmagam się z wyrażeniem ich w sposób stosowny do rodzaju muzyki, który lubię."

Aktor wyjawił również, że powróci na ekrany pod postacią detektywa Mike Lowrey'a w trzeciej części filmu Bad Boys. Smith spodziewa się pojawienia filmu w ciągu następnych 12 bądź 16 miesięcy. Według gazety The Guardian to pierwszy wywiad Smitha od 10 lat dotyczący muzyki.

Źródło:http://europe.newsweek.com/will-smith-announces-musical-comeback-334189 (link is external)
Tłumaczenie: J. Krawczyk

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.