Reaktywacja filmu z 2000 roku! “Aniołki Charliego” powrócą ponownie na duży ekran.

Już 30 października 2019 na świecie odbędzie się premiera “Aniołków Charliego” z odświeżoną obsadą. Będziemy mogli w głównych rolach obejrzeć takie gwiazdy jak Naomi Scott, Elizabeth Banks, Kristen Stewart, Ella Balinska,Noah Centineo i wiele innych.

 

Film komediowo-sensacyjny odniósł w 2000 roku bardzo duży sukces. Ekranizacją z tego roku zajęła się Elizabeth Banks. Pojawią się w filmie polskie korzenie.Chodzi o aktorkę Elle Baliną. Urodziła się 4 października 1996 roku w Londynie. Jest córką byłej brytyjskiej modelki oraz szefowej kuchni Lorraine Pascale, oraz polskiego muzyka,który znany jest w Wielkiej Brytanii jako Count Kaz Balinski-Jondzill.

Jej ojciec ma szlacheckie pochodzenie - posiada tytuł hrabii. To Kazimierz Balinski-Jundziłł z Balina herbu Jastrzębiec. Jej rodzice rozwiedli się w 2000 rok. Po nim Kazimierz przeniósł się do Irlandii.

Wraz z promocją filmu ukazała się piosenka pt.”Don’t call me angel”, wykonywana przez Arianę Grande,Miley Cyrus i Lana Del Rey. Swoją premierę wraz z teledyskiem miała 13 września.

“Dziękuję Ci Ari za zaangażowanie mnie i Lany do tego wyjątkowego filmu!Tyle mocy,siły i pewności siebie!Nie doszłoby do tego bez ciebie!Ty i ja na zawsze!”-Miley Cyrus.

Piosenka od razu po wydaniu osiągnęła 21,5 miliona wyświetleń na YouTube i 7.1 miliona odtworzeń na Spotify w ciągu pierwszych 24 godzin - największy debiut żeńskiej współpracy na świecie.

“Ta piosenka jest naprawdę świetna. [...] To bardzo pikantny kawałek”- Lana Del Rey.

 

Autor: 
Weronika Szczechowska
video: 

Komentarze

Wysłane przez TfxQN (niezweryfikowany) w
Drugs information sheet. What side effects can this medication cause? <a href="https://prednisone4u.top">how can i get generic prednisone without rx</a> in Canada. Some information about meds. Get information now. <a href=http://legendaryspeaks.com/post/rebranding-ideas?page=3373#comment-1143673>Best news about pills.</a> <a href=http://www.zhuhaixc.com/Jiaxiao_24.html>Some what you want to know about medication.</a> <a href=http://magic-stones.com/product/-312/>Some news about medicines.</a> a9e49f5

Wysłane przez MpgBA (niezweryfikowany) w
Medication information sheet. Brand names. <a href="https://prednisone4u.top">can i buy prednisone pills</a> in Canada. All trends of drugs. Get information now. <a href=http://www.srrc.re.kr/?module=Board&action=SiteBoard&sMode=VIEW_FORM&iBrdNo=1&iBrdContNo=4&sBrdContRe=0&sSearchField=&sSearchValue=&CurrentPage=9>Actual information about drugs.</a> <a href=https://www.lombaoestudios.com/recursos/blog/03232017-1651/consejos-para-mejorar-el-rendimiento-de-nuestro-sitio-web?page=1541#comment-611370>Actual information about medication.</a> <a href=http://jobstagesetudiant.org/gifted-mom-alain-nteff-david-beckham-jewanda/#comment-58192>All what you want to know about drugs.</a> 59b3c4d

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
2 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.