Reaktywacja filmu z 2000 roku! “Aniołki Charliego” powrócą ponownie na duży ekran.

Już 30 października 2019 na świecie odbędzie się premiera “Aniołków Charliego” z odświeżoną obsadą. Będziemy mogli w głównych rolach obejrzeć takie gwiazdy jak Naomi Scott, Elizabeth Banks, Kristen Stewart, Ella Balinska,Noah Centineo i wiele innych.

 

Film komediowo-sensacyjny odniósł w 2000 roku bardzo duży sukces. Ekranizacją z tego roku zajęła się Elizabeth Banks. Pojawią się w filmie polskie korzenie.Chodzi o aktorkę Elle Baliną. Urodziła się 4 października 1996 roku w Londynie. Jest córką byłej brytyjskiej modelki oraz szefowej kuchni Lorraine Pascale, oraz polskiego muzyka,który znany jest w Wielkiej Brytanii jako Count Kaz Balinski-Jondzill.

Jej ojciec ma szlacheckie pochodzenie - posiada tytuł hrabii. To Kazimierz Balinski-Jundziłł z Balina herbu Jastrzębiec. Jej rodzice rozwiedli się w 2000 rok. Po nim Kazimierz przeniósł się do Irlandii.

Wraz z promocją filmu ukazała się piosenka pt.”Don’t call me angel”, wykonywana przez Arianę Grande,Miley Cyrus i Lana Del Rey. Swoją premierę wraz z teledyskiem miała 13 września.

“Dziękuję Ci Ari za zaangażowanie mnie i Lany do tego wyjątkowego filmu!Tyle mocy,siły i pewności siebie!Nie doszłoby do tego bez ciebie!Ty i ja na zawsze!”-Miley Cyrus.

Piosenka od razu po wydaniu osiągnęła 21,5 miliona wyświetleń na YouTube i 7.1 miliona odtworzeń na Spotify w ciągu pierwszych 24 godzin - największy debiut żeńskiej współpracy na świecie.

“Ta piosenka jest naprawdę świetna. [...] To bardzo pikantny kawałek”- Lana Del Rey.

 

Autor: 
Weronika Szczechowska
video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.