Ilustratorka Puuung przypomina nam, że miłość kryje się w małych rzeczach.

Artystka znana jako Puuung Za pomocą swoich uroczych ilustracji chce uchwycić małe chwile, które pokazują, jak miłość rozkwita wśród codzienności.

W związkach to właśnie te małe, codzienne gesty są ważniejsze niż te duże. Zasadniczo autorka zachęca, abyśmy nie zapominali o szczegółach, o spojrzeniach, o zdaniach, które tylko my rozumiemy.

Puuung jest koreańską artystką która opisuje ciepło i szczęście, mieszkające w prostocie. W jej ilustracjach najbardziej liczą się ołówek i tekstura, zaraz przy palecie kolorów  natury: ziemi, turkusu i zieleni.

Nie podlega dyskusji, że wygląd jej postaci inspirowany jest mangą. Ale coś, co ja kocham, to całkowicie nieprecyzyjne pociągnięcie ołówkiem. Artystka dba o to, aby jej ilustracje budziły w nas maksimum miłości i łagodności, szczegóły i perfekcja na rysunkach nie są w nich tak ważne.

 „Miłość jest w każdym z nas. I ta miłość pojawia się w rzeczach, które możemy przeoczyć w naszej rutynie. Dlatego chciałam ją uratować, pokazać jej znaczenie w naszym codziennym życiu i uczynić z niej dzieło sztuki”

Autor: 
Astrolábica Tłumaczka: Dominika Fijołek
Źródło: 

La ilustradora Puuung nos recuerda que el amor habita en las pequeñas cosas - Cultura Inquieta

Więcej zdjęć: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.