Koreańskie dramy do obejrzenia w styczniu

Won Jin Ah (po lewej) oraz Ro Woon zagrają w She Would Never Know, jednej z dram, których warto oczekiwać w styczniu.

Tytuł oryginalny: Koreańskie dramy do obejrzenia w styczniu: Be a Meal, She Would Never Know oraz Marriage Lyrics and Divorce Music

Po znakomitym roku dla koreańskich dram, czas zobaczyć jakie nowe seriale mają szansę zauroczyć widzów w 2021.

Hity, takie jak The Uncanny Counter, Mr. Queen czy The Penthouse wciąż są na antenie, ale jako że większość z nich zakończy się w pierwszym miesiącu 2021, będziemy mogli odetchnąć przy dość skąpym kalendarzu premier, nim zapełnią go kolejne potencjalne hity.

W odróżnieniu do ostatniego roku, który zaczął się wyśmienicie wraz z Itaewon Class, 2021 zapowiada się nieco spokojniej, zwłaszcza, że Hello? It's Me! z Choi Gang Hee oraz Kim Young Kwang w roli głównej została przełożona na początek lutego, a inne dochodowe dramy będą miały swoją premierę później w pierwszym kwartale.

Niemniej jednak, kilka ekscytujących seriali czeka, aby wprowadzić nas w 2021.

[밥이 되어라 티저] 식탁의 완성은 '식구'다… 2021년 1월 11월 저녁 7시 10분 <밥이 되어라> 첫 방송!, MBC 210111 방

Be a Meal

My Wonderful Life emitowana od poniedziałku do piątku zostanie zastąpiona nową dramą, Be a Meal, z półgodzinnymi odcinkami. Komediodramat, którego fabuła opiera się na powieści pod tytułem Fantastic Girl autorstwa Kim Hye Jung, przedstawia Young Shin, młodą kobietę o wyjątkowym talencie do gotowania tradycyjnych, koreańskich, królewskich potraw. Szybko poznaje ludzi, którzy zaczynają mieć duży wpływ na jej życie oraz karierę. Jednym z nich jest Kyung Su, któremu bardzo na niej zależy.

W rolę Young Shin wciela się Jung Woo Yeon, była członkini F-ve Dolls (podgrupa Coed School, przyp. tłum.), która ostatni raz pojawiła się trzy lata temu w dramie pod tytułem Grand Prince, w której wystąpiła pod imieniem nadanym jej przy porodzie, Ryu Hyo Young. (Premiera: 11 stycznia, MBC)

[티저] "내가 선배 좋아한다고요" 〈선배, 그 립스틱 바르지 마요〉 2021년 1월 18일(월) 첫 방송!

 

She Would Never Know

W She Would Never Know, dramie opartej na powieści internetowej o młodej kobiecie odnoszącej sukcesy w swojej karierze (Sunbae, Don't Put on That Lipstick autorstwa Elise) występuje Won Jin Ah, wcielająca się w rolę bohaterki o imieniu Yoon Song A,  marketerki firmy kosmetycznej, którą bardzo pasjonuje ta praca i która marzy o własnej marce.

W tej samej firmie jako marketer pracuje Chae Hyun Seung (grany przez aktora o imieniu Ro Woon). Zakochuje się w Song i zaczyna starać się o jej względy, ale bohaterka nie jest zadowolona z jego zalotów, zwłaszcza, że związek z młodszym mężczyzną to ostatnie, o czym myśli.

Won Jin Ah, która ostatnio wystąpiła w dramie pod tytułem Melting Me Softly, w której bohaterzy przenoszą się do przyszłości, oraz w filmach Money, czy Long Live the King, powraca jako karierowiczka, która staje przed wyborem pomiędzy pracą a romansem w nowym serialu, który będzie emitowany w poniedziałki oraz wtorki. (Premiera: 18 stycznia, JTBC)

진실한 사랑을 찾던 그들에게 어느날 시작된 불협화음_결혼작사 이혼작곡 1차 티저

Marriage Lyrics and Divorce Music

Listę zamyka Marriage Lyrics and Divorce Music, drama przedstawiająca burzliwe życia oraz romanse trzech ponad trzydziestoletnich, pracujących w radiu mężatek oraz ich partnerów.

Najstarsza z nich, Lee Shi Eun (grana przez Jeon Soo Kyung), główna autorka programu radiowego, która cierpi w swojej pracy i która pomogła swojemu mężowi, Park Hae Ryun’owi (Jeon No Min), z którym jest już od 30 lat, zostać profesorem. W środku znajduje się Sa Pi Young (grana przez Park Joo Mi), producentka radiowa, która prowadzi stabilne i szczęśliwe życie jako matka oraz żona neuropsychiatry Shin Yoo Shin (Lee Tae Gon), posiadającego swój własny gabinet.

Najmłodsza z nich to Bu Hye Ryeong (Lee Ga Ryeong), prezenterka radiowa, która stara się pogodzić swoje życie z pracą. Jest w związku małżeńskim z sędzią Pan Sa Hyun'em (Sung Hoon) już od trzech lat i oboje nie planują dzieci. (Premiera: 23 stycznia, TV Chosun)

Autor: 
Pierce Conran, Tłum.Julia Karoń

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
6 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.