Koreański wokalista, Jonghyun, członek popularnych grup SHINee i SM The Ballad, zmarł 18 grudnia w wieku 27 lat. Według policji było to samobójstwo. 27-letni Kim Jong-hyun, znany lepiej jako Jonghyun, został znaleziony nieprzytomny w swoim domu.
Robot dyrygował orkiestrą podczas wykonywania 18 utworów, w tym słynnej arii "La donna è mobile" z opery Verdiego. Robot o imieniu "Yumi" dyrygował we wtorek wieczorem orkiestrą filharmoniczną na koncercie włoskiego tenora Andrea Bocelli w Teatrze
Dobra muzyka – dobry nastrój. Co dla miłośników muzyki jest jasne, dla badaczy niekoniecznie. Dlatego naukowcy przeprowadzili badania na temat wpływu muzyki na nastrój człowieka.
Robert Sankowski, dziennikarz muzyczny związany z "Gazetą Wyborczą", nie żyje. Informację o jego śmierci podał na Facebooku Paweł Dunin-Wąsowicz. Miał 48 lat. Sankowski zmarł 7 sierpnia o godzinie 15:00.
Jak podają amerykańskie media muzyk popełnił samobójstwo w swojej prywatnej rezydencji w Los Angeles. Jego ciało zostało znalezione w domu o godzinie 9. rano czasu amerykańskiego.
Sylwestrowy występ Zenka Martyniuka i Maryli Rodowicz bardzo przypadł do gustu Polakom. Niestety, to był pierwszy i ostatni raz, kiedy można było zachwycić się takim występem.
Zapowiedział to Mariusz Błaszczak. Szef MSWiA twierdzi, że chodzi o względy bezpieczeństwa związane m.in. z zagrożeniem terrorystycznym. Taka była też decyzja policji w ubiegłym roku, ale po zmianach dokonanych przez organizatorów koncerty się odbyły
W Kijowie odbył się pierwszy z dwóch półfinałowych koncertów 62. Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentująca Polskę z piosenką "Flashlight" Kasia Moś zachwyciła zarówno internautów, jak i telewidzów, dzięki czemu znalazła się w finale.
Dave i jego córeczka Claire są tworzą prawdziwie uroczy duet. Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że ich wspólne wykonanie piosenki Youve Got A Friend In Me zdobyło już 150 milionów wyświetleń na Youtubie.
W muzyce ciężko jest wykonać nową wersję piosenki lepiej od oryginału. Zwłaszcza jeśli piosenka jest bardzo dobrze znana i uwielbiana przez większość ludzi. Jednak zespół Disturbed ze swoją wersją znanego przeboju "The Sound of Silence"

Strony