Najczęściej Komentowane

Czy wiecie z czego robi się sztuczną krew w filmach hollywoodzkich? (50)
Jeśli lubicie straszne filmy, to prawdopodobnie nie raz widzieliście mnóstwo sztucznej krwi. A wiecie, z czego ją się robi? Reżyserzy przez lata korzystali z różnych receptur, w zależności od budżetu i dostępnych składników.
Nie uwierzysz, ile Robert Górski zarobił na YouTube dzięki "Uchu prezesa" (32)
To zdecydowanie najbardziej komentowany program satyryczny w Polsce. "Ucho prezesa" jest autorskim dziełem Roberta Górskiego. Czy satyryk zbił już na nim majątek? Okazuje się, że zarobki twórcy "Ucha prezesa" wcale nie powalają.
Kim jesteś, Ruda? (1)
Fragmenty powieści debiutantki, Iwony Anny Dylewicz.
Pisanie jest jak drugi oddech (1)
Wywiad z debiutantką literacką.
Złote Globy za nami! (0)
Najlepsze filmy, seriale oraz ich twórcy w 2018! Jak co roku przyszedł czas by wręczyć nagrody tym najbardziej uznanym.
Fakty i mity w ekonomii (0)
"Fakty i mity w ekonomii" to tytuł, który wystarczająco obrazuje, czego dotyczy publikacja amerykańskiego profesora. Pozycja jest o tyle wartościowa, że meandry gospodarki tłumaczy w przystępny, a zarazem ciekawy sposób. Autor, Thomas Sowell,
Powstanie serial o losach Seleny Quintanilli. Produkcją zajmie się Netflx (0)
Netflix otrzymał zielone światło od rodziny zamordowanej Seleny Quintanilli i może rozpocząć przygotowania do stworzenia serialu fabularnego o wokalistce.
WHITNEY - QUEEN OF THE NIGH po raz pierwszy w Polsce (0)
Koncert „Whitney: Queen of the night” jest fantastycznym świętem muzyki, a także hołdem dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów — Whitney Houston.
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu zaprasza na niezwykły koncert- ‘’Nie tylko Strauss Galla” (0)
Straussowska Festiwalowa Orkiestra pod dyrekcją Hansa-Petera Mansera zaprasza na koncert pod tytułem- ‘’Nie tylko Strauss Galla”, który odbędzie się 4 grudnia br. o godz. 18.
Donbas. Jak możemy żyć, wiedząc? (0)
Czym jest wojna? Czy jest prawdziwa, czy może trwać w dwudziestym pierwszym wieku, czy naprawdę dzieje się tuż obok?
Arcydzieła epoki Edo w Muzeum Sztuk Pięknych im. A. Puszkina zostaną zaprezentowane w 2 odsłonach (0)
Wystawa daje jedyną w swoim rodzaju szansę, aby zobaczyć różnorodność szkół artystycznych Japonii przez 250 lat panowania dynastii Tokugawa, gdy stolicą było miasto Edo,od którego okres wziął swoją nazwę(1603-1868).
Black Waves Fest vol. 3 - Relacja (0)
Już po raz trzeci w Jarocinie odbył się Black Waves Fest, a fani ciężkich brzmień mogli cieszyć się prawdziwym świętem undegrandowego metalu. Festiwal odbył się 13.10. 2018 w Jarocińskim Ośrodku Kultury,
„Gulfairus Ismaiłowa:piękno w człowieku” (0)
„Potrzeba przeobrażenia świata”-twórcze motto narodowej artystki Kazachstanu, Gulfairus Ismaiłowej, któremu była wierna w głębi duszy. Artysta zawsze,zauważalnie lub nie, jest obecny w swoim dziele.
Film, który prawdopodobnie zmienia życie. „O północy w Paryżu” Woody Allena. (0)
Pisząc o filmie, który widziałem dwa dni temu, nie mogę zignorować emocji, odcinając je i tworząc „suchą recenzję”, jakich zresztą pełno w Internecie o przeboju Allena. Nie będę tu wdawał się w powtarzane często „loci communes” o technice gry
“Próba zrozumienia znaków obcej cywilizacji” (0)
Film pt.: “Nowy Początek” (Arrival), który w Polsce miał premierę 11.listopada.2016 roku to adaptacja noweli amerykańskiego pisarza fantastyki naukowej Teda Chianga, której tytuł to “Opowieść o swoim życiu” (Story of your life).
10 najdroższych gitar na świecie (0)
Najdroższa gitara świata. Biały Fender, oryginalnie należący do Bryana Adamsa, zlicytowany został na aukcji charytatywnej w Katarze w 2005 roku, osiągając cenę ponad 2,7 mln $. Pieniądze zasiliły konto organizacji pomagającej ofiarom tsunami.
Brexit rozbrzmiewa w brytyjskiej literaturze (0)
Aby dotrzeć do Blackwater należy udać się z Norwich drogą Yarmouth Road, mijając osiedla mieszkaniowe, lśniące szkła parku biznesowego i plątaninę rond. Po dalszej stronie Postwick,
Sprzątając dom znaleźli terakotową płytę, jest to portret archanioła Gabriela (0)
Obraz namalowany na pokrytej glazurą płycie terakotowej, którą znalazła pewna włoska rodzina sprzątając swój dom, zawiera szczegół wskazujący na to, że chodzi o znany obraz Leonarda da Vinci.
Elena Ferrante czyli Banksy literatury (0)
Nikt nie wie, jak wygląda, jak brzmi jej prawdziwe nazwisko, ile dokładnie ma lat. Skoro nie pokazuje się w telewizji ani nie pozuje do sesji zdjęciowych w kolorowych magazynach, może w ogóle nie istnieje? Tak czy owak, Elena Ferrante to jedna z
No to mamy... (0)
Brudny, uliczny klimat który pozwala nam swobodnie dryfować po polskiej rzeczywistości wielkomiejskich problemów i zarazem podróżować po subtelnych cząstkach świadomości każdego z nas.

Strony