Iron Maiden wystąpi w Polsce. Bilety w sprzedaży od piątku

Foto: Monika Stolarska / muzyka.onet.pl

Iron Maiden wystąpi w Polsce. Zespół zagra 3 lipca 2016 roku na stadionie we Wrocławiu. Grupa będzie promować album "The Book of Souls" wydany w tym roku. Bilety trafią do sprzedaży 30 października 2015 roku.

"Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Iron Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!

"Oczywiście, nie mamy jeszcze set-listy zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość."

Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age www.theravenage.com

Bilety trafią do sprzedaży 30 października o godzinie 10:00 na www.livenation.pl

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.